Viapro Vialafil Blakoeb

Vialafil

Stworzony, by wspierać męską potencję.

Vialafil to suplement diety o wyjątkowej formule, który został stworzony w trosce o męskie zdrowie seksualne. Jest alternatywą dla drogich leków przepisywanych na receptę.

Skład tego preparatu został opracowany przez ścisłą czołówkę naukowców z dziedziny męskiej potencji. Dzięki temu w naturalny sposób możesz wpłynąć na znaczne polepszenie swojego życia seksualnego. Ten ekskluzywny środek pomoże Ci w spotęgowaniu Twojego pożądania jak i wzmocni Twoje siły seksualne.

Vialafil jest nową alternatywą na naszym rynku. Jego formuła jest zastrzeżona prawnie. A to wszystko po to, by polepszyć męską erekcję. Kapsułki te, zawierające specjalne składniki o udowodnionej efektywności, zmuszają organizm do poszerzenia naczyń krwionośnych – to prowadzi do polepszenia i wydłużenia trwania erekcji.

Wyniki badań

Rezultaty jakie osiągnęła grupa mężczyzn, którzy poddali się kuracji Vialafil:

- zwiększenie pociągu seksualnego

- większe i silniejsze erekcje

- zwiększenie satysfakcji z odbywanych stosunków

- silniejszy i intensywniejszy orgazm

- zwiększenie ukrwienia naczyń krwionośnych w tkankach organów płciowych

- wyraźnie dłuższy czas trwania stosunku

- dłuższy, grubszy i twardszy penis podczas erekcji

- dłuższy i grubszy penis nawet podczas relaksu bez pobudzenia seksualnego.

Formuła ta jest pomocna przy leczeniu zaburzeń w ukrwieniu naczyń krwionośnych organów płciowych.

Wyniki uległy polepszeniu wraz z zastosowaniem kuracji łączącej kapsułki i żel. Dlatego jeśli chcesz najefektywniejszych efektów zamów też żel. Mamy go również w ofercie!

Jak to działa?

Czy miewasz czasem trudności z osiągnięciem wystarczającej i satysfakcjonującej erekcji? Jeśli odpowiedź brzmi „tak” to najprawdopodobniej masz zaburzenia erekcji, zwane impotencją. Nie jesteś odosobniony z tym problemem. Wielu mężczyzn boryka się z ta samą dolegliwością. Większość z nich doświadcza tego rzadko. Jednak dla części z nich jest to problem życia codziennego. Nie ma się czym załamywać. To normalne. Wraz z postępującym wiekiem Twoje organy powoli tracą młodzieńczą efektywność. Na szczęście jest Vialafil, który został opracowany by się przeciwstawić temu procesowi.

Na pewno zauważyłeś, że zaczynasz potrzebować coraz to intensywniejszej stymulacji, aby osiągnąć pełną erekcję. Bardzo możliwe również, iż wydłuża się okres dochodzenia do orgazmy – który to już nie jest tak obfity i przyjemny jak bywało wcześniej. Opisany zanik możliwości seksualnych jest bardzo powszechny w społeczeństwie. Niestety, część mężczyzn nie osiąga erekcji pozwalającej na uprawianie seksu i czerpanie satysfakcji z życia erotycznego. Medycznym terminem opisującym tą przypadłość jest ED (dysfunkcja erekcji ang. Erectile dysfunction).

Skutecznie leczy impotencję!

ED może być problemem natury fizjologicznej. Normalnie, gdy mężczyzna jest seksualnie pobudzony jego penis wypełnia się wzmożoną ilością krwi – dzięki czemu staję się większy i twardy. Jeśli mężczyzna cierpi na ED do jego penisa dochodzi zbyt mała ilość krwi. Przez co niemożliwym jest osiągnięcie pełnej erekcji bądź tracenie jej w trakcie uprawiania seksu.

Wielu mężczyzn boryka się z tym, jakże przykrym, problemem. Według sondaży aż połowa populacji męskiej w przedziale wiekowym 40-70lat odczuwa symptomy ED. Nawet, jeśli przydarzy się tylko raz, należy być świadomym problemu ED. Jednak w większości przypadków problemy występują co jakiś czas.

Co jest przyczyną dysfunkcji erekcji (ED)?

Na prawidłową erekcję składa się kilka konkretnych czynników. ED daje znać o sobie, jeśli mamy problem choćby tylko z jednym z czynników tej sekwencji. Mogą to być impulsy nerwowe wysyłane z mózgu, rdzeń kręgowy, tkanki okoliczne organów płciowych, konkretne mięśnie, tętnice, tkanka włóknista itd..

Na domiar złego wiele powszechnie używanych leków może powodować ED w wyniku efektu ubocznego. Są to m.in. leki takie jak: regulatory ciśnienia krwi, leki antydepresyjne i wiele innych.

Badacze naukowi uważają również, iż psychologiczne czynniki równie dobrze mogą przyczynić się do problemów z potencją. Stres, nerwy, poczucie winy, depresja, niska samoocena oraz strach przed porażką seksualną to 10 do 20% przyczyn ED.

Inną przyczyną impotencji jest także palenie papierosów, które skutkuje osłabieniem układu krwionośnego jak i zaburzeniami hormonalnymi (jak zbyt mała ilość testosteronu).

Czy Twoja erekcja jest adekwatna do Twojego wieku? Sprawdź!

Wiek 15 – 40lat:

Gdy jesteś młody zazwyczaj nie masz żadnych problemów problemów z erekcją. Osiągasz ją szybko i jest ona pełna. Jesteś w stanie dojść w dość krótkim czasie. Do tego szybko regenerujesz siły i po niedługim czasie po ejakulacji jesteś w stanie ponownie odbyć stosunek seksualny. Jednak z biegiem lat dostrzegasz, iż Twoje możliwość słabną. Możesz stracić możliwość erekcji, ejakulacji czy potrzebować bardzo długiej gry wstępnej. ED nie zawsze trzeba wiązać z wiekiem, ale często to jest właśnie główną przyczyną. Podczas badań na 1240 mężczyzn w wieku 18 – 91lat, aż 39% spotkało się z impotencją. Jednak żaden poniżej 20 roku życia nie miał dysfunkcji erekcji, nawet okazjonalnie. Dla porównania takie problemy występowały u 13% 40-49latków oraz aż u 76% mężczyzn powyżej 80 roku życia.

Wiek 41 – 69lat:

Możesz potrzebować intensywniejszej stymulacji. Jak również z biegiem lat erekcja może być coraz to słabsza. Nieodosobnione są też przypadki problemów problemów utrzymaniem erekcji do końca stosunku. Co ma negatywny wpływ na satysfakcję z życia seksualnego. Badania wykazały, iż 34% mężczyzn w wieku 41-69lat ma objawy ED, a u 12% tej grupy wykryto zaawansowane ED.

Wiek powyżej 70lat:

Jeśli jesteś po 70tce szanse na ED są wielokrotnie większe niż to było wcześniej. Impotencja nie jest zawsze kwestią starzenia się. Wielu mężczyzn w wieku 70-80lat wiedzie udane życie seksualne. Z badań wynika, że 60% czterdziestolatków nie spotkało się z ED. Zaś tylko 33% 70latków nie zostało dotkniętych symptomami zaburzeń erekcji.

Popraw swoją potencję, zaskocz partnerkę!

Dzięki relaksacyjnym właściwościom tlenku azotu na komórki mięśniowe jest on coraz szerzej uznawanym ekskluzywnym związkiem chemicznym odpowiedzialnym za potencję. Podczas prowadzonych badań naukowych udowodniono, iż po aplikacji środka zaburzającego prawidłową regulację tlenku azotu w organizmie organizm ten ma ogromne problemy z potencją. Nie dochodzi do erekcji.

Ogromnie istotnym jest zrozumienie całego procesu. Gdy dochodzi to mentalnego podniecenia mózg wysyła odpowiednią paczkę impulsów elektrycznych, które przez rdzeń kręgowy docierają do odpowiednich komórek, mięśni. Po otrzymaniu sygnału przez właściwe tkanki dochodzi do rozpoczęcia procesów mających na celu wypełnienie penisa wzmożoną ilością krwi – dając efekt powiększenia i sztywności. W tym czasie układ nerwowy rozluźnia się, relaksuje.

W czasie, gdy oddaje się on relaksowi, krew ciągle wypełnia gąbczastą strukturę tkanek organu. Ciśnienie krwi rośnie, a żyły odpowiedzialne za odpływ krwi zatrzymują je – nie dopuszczając do przerwania procesu. Im więcej krwi napłynie do penisa, tym efektywniejszą erekcję osiągamy. Gdyż odpływ jest restrykcyjnie pilnowany.

Penis powraca do stanu miękkiego, gdy krew odpływa. Wszystkie te procesy podlegają molekułom tlenku azotu. Szczególnie sygnały wydawane przez układ nerwowy. Dlatego też musimy zadbać o dobre stężenie tego środka w naszym organizmie, co zagwarantuje nam poprawną komunikację prowadzącą do erekcji.

Gwarancja erekcji

Relatywnie dość spore stężenie tlenku azotu owocuje rozszerzaniem i relaksem gładkich mięśni. Synteza ta może zostać aktywowana przez szereg substancji. Szczególną uwagę należy zwrócić na neurotransmitter acetylcholine.

Składniki:

Prawnie zastrzeżona formuła Vialafilu składa się z 12 specjalnie dobranych składników.

Xanthoparmelia Scabrosa – pobudza gładkie mięśnie do relaksacji, umożliwiając tym samym maksymalny przepływ i zwiększony napływ krwi.

Cnidium Monnier – polepsza uwalnianie tlenku azotu i powstrzymuje PDE-5. Pozwalając, aby Twoja erekcja trwała przez dłuższy okres czasu.

Pozostałe 10 składników, których kombinacja poprawia seksualne możliwości, również pomyślnie przeszły wymagane testy.

1) L-Arginine HCL
2) Yohimbe stężenie (8%)
3) Muira Pauma stężenie 4:1
4) Maca
5) Ginko Biloba stężenie 24% / 6%
6) Catuaba Bark stężenie 4:1
7) Cynk AAC
8) Avena Sativa stężenie 10:1
9) Epimedium Sagittatum stężenie 5:1
10) Ginseng stężenie 35:1
11) Cnidium Monnier stężenie 4:1
12) Xanthoparmelia Scabrosa stężenie 10:1

Dodatkowe składniki: Magnesium Stearate, Syloid 244

Opinie o produkcie

Lek jest super, obawiałem się, że bede miał po tym zawroty glowy tak jak mi sie zadzrzało po innych lekach na potencję, po tym na szczęście brak, ale jest wystarczająco mocny i działa paę godzin, na prawdę nie narzekam tym bardziej ze świetna cena jak za tyle kapsułek, Henryk52..

Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!

hej, swietne te tabletki sa, bardzo mocne i szybko dzialaja – nawet dosc dlugo trzymaja, jak dla mnie to jedenz fajniejszych na rynku dostepnych bez recepty, jesli chodzi o moja opinie porownawcza z innym ktore stosowalem do tej poty to vialafin jest dla mnie na pierwszym miejscu – raz ze dzialanie dwa ze cena…

Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!

nareszcie coś co na mnie zadziałało, viagra to nie dla mnie ale vialafi jak najbardziej :D Mikołaj

Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!

Kupuję hurtowo od 2 miesięcy i jestem bardzo zadwolony. Atrakcyjna cena. Wojciech Świerzbicki

Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!

Jak na tabletki bez recepty to bardzo mocne. Wojtek56

Ocena: 4 z 5 Gwiazdek!

Skuteczność porównywalna do wiagry, tyle ze dziala ciut krócej. No ale cena duzo niższa! Marek

Ocena: 5 z 5 Gwiazdek!