Viapro Vialafil Blakoeb

Objawy impotencji

Impotencja to stan w którym niemożliwe jest odbycie stosunku seksualnego. Co istotne przypadłość ta może dotknąć mężczyzn w różnym wieku chociaż najczęściej pojawia się u panów po czterdziestym roku życia. Wielu mężczyzn bagatelizuje pojawiające się pierwsze objawy zaburzeń erekcji.

Objawy impotencji wydaja się być oczywiste:

objawy impotencji

A) problemy z osiągnięciem wzwodu

B) problemy z utrzymaniem erekcji

C) niepełny wzwód

 

Problemy z osiągnięciem wzwodu

Istotną kwestią jest tutaj fakt, iż niemożność osiągnięcia wzwodu pojawia się nawet w okolicznościach silnego podniecenia oraz w atmosferze sprzyjającej współżyciu.  Często pomimo starań partnerki i ku trwodze mężczyzny wzwód nie pojawia się

Problemy z utrzymaniem erekcji

Wielokrotnie zdarza się że erekcja pojawia się ale w trakcie współżycia ustępuje. Taka sytuacja oczywiście utrudnia bądź nawet uniemożliwia współżycie.

Niepełny wzwód

Zazwyczaj u osób dotkniętych zaburzeniami potencji wzwód jest niepełny.  Penis jedynie częściowo wypełnia się krwią co utrudnia penetrację.

 

Częstym problemem osób dotkniętych impotencją jest również przedwczesny wytrysk. W sytuacji gdy już dojdzie do pełnej erekcji mężczyzna osiąga orgazm po bardzo krótkim czasie.

Rezultatem niepowodzeń związanych z impotencją często bywa unikanie współżycia i wycofanie się z życia erotycznego. Brak erekcji w obecności partnerki jest dla mężczyzny silnie negatywnym przeżyciem w związku z czym często cierpiący na impotencję unikają seksu tłumacząc się przemęczeniem lub nawałem pracy. W skrajnych sytuacjach u impotenta może dojść do leku przed seksem. Wówczas osoba dotknięta impotencją unika wszelkich sytuacji mogących prowadzić do współżycia. Tym sposobem impotencja skutkuje nie tylko brakiem erekcji ale również spadkiem libido.

Rolą partnerki w takiej sytuacji jest oczywiście wsparcie i pomoc. W tak delikatnych sprawach jak impotencja najlepiej jest porozmawiać ze specjalistą który dobierze odpowiedni sposób leczenia. O różnych sposobach leczenia impotencji możesz przeczytać w artykule Metody leczenia zaburzeń erekcji

Comments are closed.